18/02/2020  Сейсенбі
Лисаков техникалық
колледжі
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мекен жайы:
Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы,
Лисаков қаласы, 6 ықшам ауданы, 56 үй
8 (714 33) 3 28 01

КӘСІПҚОЙЛАР ФЕСТИВАЛІ

         Лисаков техникалық колледжінде 2020 жылғы 27 қаңтар мен 31 қаңтар аралығында кәсіпқойлар фестивалі өткізілді. Негізгі мақсаттардың бірі - кәсіптер әлемі туралы түсініктерді кеңейту, жұмысшы мамандықтарды көпшілікке тарату, болашақ мамандыққа деген қызығушылықты арттыру, оның әлеуметтік маңыздылығын ұғыну.

         Фестиваль аясында келесі іс-шаралар өткізілді:

·     Кәсіпқойлар фестивалінің ашылуы

·     «Мамандықтар әлемінде» кәсіби шығармашылық көрмесі

·     І курс топтарына арналған «50 жылға созылған жол» атты сынып сағаты

·     II, III, IV курс топтары үшін «Барлық мамандықтар маңызды, барлық мамандықтар қажет!» атты сынып сағаты

·     Курстық және дипломдық жобалар көрмесі

·     «Назар аударыңыз, жаңа кітап!» техникалық әдебиет көрмесі

·     «Мамандығы бойынша ең үздік» кәсіби шеберлік байқауы

·     «Мамандығы бойынша ең үздік» мамандықтар бойынша интеллектуалды сайыстар

·     Қорытынды іс-шара. Марапаттау.

«Сылақшы» біліктілігі бойынша ең үздік»

кәсіби шеберлік байқауында:

 I орын - Орт Иосиф, Ш-19 тобы

II орын - Дюков Меирбек, Ш-19 тобы

III орын - Жиров Олег, Ш-19 тобы

 

 

«Сылақшы» біліктілігі бойынша ең үздік»

кәсіби шеберлік байқауында:

 I орын - Коровин Вячеслав, С-18 тобы

II орын - Вербицкий Дмитрий, С-18 тобы

III орын - Иммель Кристина, С-18 тобы

 

«Аспаз» біліктілігі бойынша ең үздік»

кәсіби шеберлік байқауында:

 I орын – Жара Татьяна, АО-18 тобы

II орын – Белых Екатерина, АО-18 тобы

III орын – Корягина Анна, АО-18 тобы

 

«Электрмен, газбен дәнекерлеуші» біліктілігі бойынша ең үздік»

кәсіби шеберлік байқауында:

I орын – Шабалин Евгений, ЭГД -18 тобы

II орын – Каламбаев Ильхан, ЭГД -18 тобы

III орын – Бережецкий Данил, ЭГД -18 тобы

 

«Автокөлікті жөндеу слесарі» біліктілігі бойынша ең үздік»

кәсіби шеберлік байқауында:

I орын - Хрячков  Данил, АС-18 тобы

II орын - Москвин  Евгений, АС-18 тобы

III орын - Самолюк  Денис, АС-18 тобы

 

«Тау-кен электромеханикалық жабдықтарына техникалық қызмет көрсету, жөндеу» мамандығы

«Электромеханик» біліктілігі бойынша ең үздік»

интеллектуалды сайысында:

I орын - Мельников Максим, ЭМ-17 тобы

II орын - Луцевич Артём, ЭМ-17 тобы

III орын - Янковский Анатолий, ЭМ-17 тобы

«Тау-кен электромеханикалық жабдықтарына техникалық қызмет көрсету, жөндеу» мамандығы

«Электромеханик» біліктілігі бойынша ең үздік»

интеллектуалды сайысында:

I орын - Мазуренко Александр, ЭМ-18 тобы

II орын - Крутьков Роман, ЭМ-18 тобы

III орын - Богуцкий Артём, ЭМ-18 тобы

«Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану» мамандығы

«Техник - құрылысшы» біліктілігі бойынша ең үздік»

интеллектуалды сайысында:

I орын - Барабаш Елена, ҒСП-19 тобы

II орын - Грефенштейн Виталий, ҒСП-19 тобы

III орын - Ким Данил, ҒСП-19 тобы

«Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)» мамандығы

«Техник - механик» біліктілігі бойынша ең үздік»

интеллектуалды сайысында:

I орын - Вирц Александр, ДІ-17 тобы

II орын - Гайт Роберт, ДІ-17 тобы

III орын - Стусь Евгений, ДІ-17 тобы

«Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша)» мамандығы

«Электромеханик» біліктілігі бойынша ең үздік»

интеллектуалды сайысында:

I орын - Скляр  Владислав, АжБ-18 тобы

II орын - Шегибаева Сабина, АжБ-18 тобы

III орын - Чернушкин Максим, АжБ-18 тобы

«Пайдалы қазбаларды ашық түрде қазу» мамандығы

«Техник - технолог» біліктілігі бойынша ең үздік»

интеллектуалды сайысында:

I орын – Шахтарин Дмитрий, АҚ-16.2 тобы

II орын – Тычинский Дмитрий, АҚ-16.2 тобы

III орын – Куанышпаев Жасулан, АҚ-16.2 тобы

 

«Пайдалы қазбаларды байыту» мамандығы

«Техник - технолог» біліктілігі бойынша ең үздік»

интеллектуалды сайысында:

I орын – Вейде Анастасия, ПҚБ-16 тобы

II орын – Фрайденберг Александр, ПҚБ-16 тобы

III орын – Марков Андрей, ПҚБ-16 тобы

 

«Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)» мамандығы

«Техник - бағдарламашы» біліктілігі бойынша ең үздік»

интеллектуалды сайысында:

I орын - Бабушкин Андрей, ЕТБҚ-17

II орын - Пузырь Владислав, ЕТБҚ-17

III орын - Кубжасаров Алмат, ЕТБҚ-17

Комментарий қосыңыз

Последние новости и мероприятия